Krakow neurochirurg - Usługi Fizjoterapii Muszyna

Przejdź do treści
Leczenie układu nerwowego
Leczymy problemy z rdzeniem kręgowym i nerwami obwodowymi
Specjalista neurochirurg Zaprasza!
Neurochirurgia jest powszechnie znaną gałęzią medycyny, która zajmuje się skutecznym leczeniem chorób oraz urazów układu nerwowego. Do gabinetu chirurga najczęściej udają się pacjenci, którzy doznali kontuzji lub złamania przeciązenia w skótek czego borykają się z bólem ze strony układu nerwowego.
Kiedy potrzebna wizyta u Neurochirurga?
Neurochirurgia to rozległa dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości dotyczących części układu nerwowego. Wśród wielu z nich można wymienić uszkodzenia więzadeł stawowych, mięśni oraz nerwów. Specjalista chirurg leczy wady i problemy, zarówno te, które zostały nabyte w trakcie rozwoju naszego organizmu, jak i takie, które towarzyszą wielu pacjentom od urodzenia.
Najczęściej do gabinetów udają się osoby, które cierpią z powodu bolesnego przewlekłego bólu. Aby w pełni precyzyjnie zdiagnozować rodzaj schorzenia lekarz, często zleca wykonanie zdjęcia radiologicznego, ultrasonografi czy rezonansu magnetycznego.
Nieodłącznym elementem leczenia neurologicznego są zabiegi rehabilitacyjne. Jeśli pacjent doznał złamania kości, czy uszkodzenia mięśni i stawów, wówczas chirurg zazwyczaj zleca unieruchomienie uszkodzonej części ciała, poprzez założenie szyny gipsowej. W bardziej zaawansowanych przypadkach często konieczne jest wykonanie zabiegu operacyjnego, którego celem jest rekonstrukcja uszkodzonej kości, poprzez użycie implantów i protez. Aby pacjent mógł w pełni cieszyć się zdrowiem, zazwyczaj w końcowym etapie leczenia konieczna jest regularna rehabilitacja. Dzięki wykonywaniu odpowiednich zabiegów większość pacjentów ma szansę na odzyskanie pełnej sprawności ruchowej.
Tu dowiesz się więcej o nasych Usługach >
Z pomocy lekarzy neurochirurgów korzystają też osoby z chorobami kręgosłupa, wśród których można wymienić dyskopatie. Ta nieleczona choroba w efekcie może prowadzić do deformacji i skrzywień, a także paraliżów. Ponadto lekarze zajmują się leczeniem wad wrodzonych. W gabinetach nie brakuje pacjentów z wadami kręgosłupa. Jest to dziedzina medycyny, która ratuje wiele osób przed kalectwem i różnymi dysfunkcjami organizmu.
Umów Wizytę

Spzozmuszyna Jakub Wasyl
ul.Zakopiańska 62,
30-418 Kraków
Nip 601-987-19-13
te. 12 294 09 77
MENU
SPOZMUSZYNA
ul.Zakopiańska 62,
30-418 Kraków
Nip 601-987-19-13
tel. 12 294 09 77
mobile. 503 711 229
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Czwartek
8.00am – 16.00pm

Piątek
8.00am – 18.00pm

Sobota
Umówione wizyty
Projektowanie Stron
Wróć do spisu treści